jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۴۶۷   ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

گروه ورزش: بازی‌های لیگ دسته اول فوتبال با پیروزی میزبانان در گروه اول آغاز شد. در حساس‌ترین بازی‌های روز پنجشنبه، تیم شهرداری تبریز با سرمربیگری اکبر میثاقیان با نتیجه 3 بر یک مقابل تربیت یزد که هدایت آن به عهده یحیی گل محمدی است به پیروزی رسید و صنعت نفت آبادان نیز با هدایت بیژن ذوالفقارنسب مقابل شاهین اهواز با نتیجه یک بر صفر، پیروز شد.

مس رفسنجان نیز با همین نتیجه از سد سپاهان نوین گذشت تا آنها نیز بازی‌های این فصل را با قدرت آغاز کرده باشند.

در دیگر بازی‌های گروه اول ایرانجوان بوشهر3 بر یک از سد داماش لرستان گذشت و کاوه تهران تنها میزبانی بود که با نتیجه یک یک مقابل مهمان خود اتکای گلستان متوقف شد.

دیروز بازی‌های گروه دوم نیز برگزار شد و تیم‌های داماش گیلا‌ن و نساجی با مربیگری فیروز کریمی و نادر دست‌نشان، کارشان را با پیروزی آغاز کردند.

آلومینیوم هرمزگان یک گل‌گهر سیرجان صفر، شیرین فراز کرمانشاه یک برق شیراز یک، پتروشیمی تبریز یک مس سرچشمه یک، کوثر لرستان صفر داماش گیلان 3، مهرکام پارس یک نساجی مازندران 2، شن‌سای اراک 3 گسترش فولاد تبریز 2.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر