AFC سپاهان را نقره داغ کرد؟

برخی منابع از صدور رای کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره بازی سپاهان ایران و الاتحاد عربستان خبر دادند.
کد خبر: ۱۴۲۸۸۲۲

AFC سپاهان را نقره داغ کرد؟

به گزارش جام جم آنلاین، برخی منابع مدعی شدند کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا رای خود را در مورد بازی برگزار نشده سپاهان ایران و الاتحاد عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد و بر این اساس سپاهان اصفهان ۳ بر صفر بازنده اعلام شد و همچین این باشگاه به پرداخت ۲۰۰ هزار دلار جریمه نقدی و سه بازی خارج از خانه محکوم شده است. البته این خبر هنوز به طور رسمی توسط سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام نشده است.

مسابقه دو تیم قرار بود ۱۰ مهرماه در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا برگزار شود، اما این بازی به دلیل عدم حضور تیم الاتحاد در میدان و ترک ورزشگاه برگزار نشد که قرار بود کمیته انضباطی AFC رای خود را در این خصوص ارایه بدهد.

پیش از این ویندسور جان دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) به شبکه تلویزیونی «بی‌این اسپورتس» گفته بود: تصمیم برای لغو بازی دوشنبه شب تیم‌های سپاهان ایران و الاتحاد عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از سوی ناظر این دیدار صادر شده و تیم میهمان (الاتحاد) از این دیدار انصراف نداده است.

در رای اعلامی AFC آمده سپاهان ۳ بازی در ورزشگاه نقش جهان حق میزبانی ندارد، اما اشاره‌ای به اینکه این تیم نمی‌تواند در ایران میزبان باشد نشده است. البته با توجه به اینکه ورزشگاه فولاد شهر برای استفاده از VAR تاییدیه ندارد، مشخص نیست آیا تیم اصفهانی می‌تواند بازی‌های خود را در ورزشگاه آزادی برگزار کند یا مجبور است در خارج از کشور میزبان حریفان آسیایی خود باشد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها