jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۵۸۶۷   ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۴:۰۴

روز گذشته در پی حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه 42 فلسطینی به شهادت رسیدند.

به گزارش جام جم آنلاین ، اکنون اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با این افراد حاکی از آن است که یکی از آنها فوتبالیستی حرفه ای و 21 ساله به نام معاذ نبیل الزعانین بوده است. او برای تیم دسته اولی فوتبال نوار غزه یعنی بیت حانون FC بازی می‌ کرد.

شیخ سلمان بن‌ ابراهیم آل‌ خلیفه رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا پیام تسلیتی برای شهادت این بازیکن 23 ساله صادر کرد که در این پیام آمده است: من از طرف خانواده فوتبال آسیا می‌خواهم صمیمانه تسلیت و همدردی خود را به خانواده و عزیزان معاذ نبیل الزعانین اعلام کنم. او اشتیاق واقعی به بازی را نشان داد و در همدردی با فقدان یک استعداد آینده‌دار دیگر که متأسفانه ما را خیلی زود ترک کرد، خانواده فوتبال آسیا به من می‌پیوندد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر