jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۹۸۰۳   ۰۷ تير ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۸

برنامه جدید مسابقات لیگ ملت‌های اروپا از سوی اتحادیه فوتبال اروپا اعلام شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) پس از برگزاری جلسه بین اعضای کمیته اجرایی یوفا در تاریخ ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد) درباره تصمیم‌گیری برای انتخاب تاریخ جدید برگزاری بازی‌های لیگ ملت‌های اروپا ۲۱-۲۰۲۰، برنامه جدید این رقابت‌ها را اعلام کرد.

بر این اساس بازی‌های مرحله گروهی فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ ملت‌های اروپا در تاریخ‌های ۳، ۴ و ۵ سپتامبر (۱۳، ۱۴ و ۱۵ شهریور)، ۶، ۷ و ۸ سپتامبر (۱۶، ۱۷ و ۱۸ شهریور)، ۱۰، ۱۱ و ۱۳، ۱۴ اکتبر (۱۹، ۲۰ و ۲۲ و ۲۳ مهر)، ۱۴، ۱۵ و ۱۷ و ۱۸ نوامبر (۲۴، ۲۵ و ۲۷ و ۲۸ آبان) برگزار خواهد شد.

در یکی از مهمترین بازی‌ها، در روز اول مسابقات یعنی ۱۳ شهریور، تیم‌های آلمان و اسپانیا از گروه ۴ لیگ A از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران به مصاف هم خواهند رفت.

بازی‌های دوستانه زیرنظر یوفا نیز در تاریخ‌های ۷ و ۸ اکتبر (۱۶ و ۱۷ مهر) و ۱۱ و ۱۲ نوامبر (۲۱ و ۲۲ آبان) برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر