jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۸۵۵۰ ۲۶ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سیما تیرانداز، بازیگر نقش انیس در سریال ستایش در بخشی از مصاحبه‌اش با ایسنا بیان کرد: اصولا سلیقه شخصی من در بازی در سریال «ستایش» فقط در فصل اول اتفاق افتاد هر چند تاثیرگذاری خاص خودش را همچنان دارد.

آقای مطلبی نویسنده بسیار خوبی است ولی شاید آن دیدگاهی که ایشان نسبت به نقش من داشت باب سلیقه من به عنوان بازیگر نباشد و به طور کلی مخالف روی ویلچر نشستن و لال شدن این شخصیت بودم.
من انتظار داشتم نقش انیس پررنگ‌تر باشد. در فصل دوم هم جزو مخالفان صد درصد این اتفاق بودم ولی آقای مطلبی همچنان بر این باور بود که بهترین اتفاق برای نقش انیس رخ داده است.
ستایش یک سریال درام است و با ویژگی‌های یک سریال درام عمل می‌کند و از ابتدا هم بر همین مبنا بوده و قرار نیست که مسیر خود را عوض کند و طنز جنایی یا چیز دیگری شود. مسیر و گونه سریال ستایش همین است. قاعدتا یک سری از مخاطبان آن را دوست دارند و یک عده آن را دوست ندارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر