jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۹۳۶۶   ۰۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مرگ مشکوک زن و شوهری جوان و زنی باردار و جنین وی براثر مسمومیت، پلیس جنایی را با معمای پیچیده‌ای روبه‌رو کرد.


سرهنگ محمدباقر سلگی، فرمانده انتظامی ملایر در این باره گفت: یک فقره فوت مشکوک در یکی از محله‌های شهر ملایر به پلیس گزارش شد و ماموران کلانتری 12 برای بررسی موضوع آنجا حاضر شدند. در بازرسی از این خانه پلیس جسد زن و شوهر جوانی را کشف کرد. با هماهنگی قضایی اجساد به پزشکی قانونی منتقل شد .
وی افزود: در همین ارتباط نفر سوم که یک خانم باردار بود در خانه خود مسموم و پس از انتقال به بیمارستان فوت کردو جنینش هم جانش را ازدست داد. ماموران در تحقیقات اولیه پلیس دریافتند هر سه نفر فوت شده با هم نسبت فامیلی دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر