jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۷۳۴۷ ۲۷ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

تکتم نعیمی، مدیر برنامه‌های ایران درودی درباره آخرین مراحل راه‌اندازی موزه ایران درودی می‌گوید: با ابلاغ حق بهره‌برداری از زمینی که شهردار پیشین تهران به ایران درودی داده بود، مراحل ساخت موزه آغاز شد.

اسفند‌94 محمدباقر قالیباف، شهردار وقت تهران زمینی را در میان خیابان ۶۵ و ۶۷ یوسف‌آباد به ایران درودی داد، اما کمی بعد شهردار تهران تغییر کرد و پروسه اداری ساخت این موزه دو سال و ۹ ماه طول کشید.
نعیمی درباره پیش‌بینی زمانی که صرف ساخت این موزه خواهد شد، تصریح کرد: مدت زمان ساخت این موزه با توجه به شرایط اقتصادی و مالی مشخص نیست، اما امیدوار هستیم این موزه یک ساله ساخته شود.
ایران درودی ۱۹۵ تابلو از نقاشی‌هایش را به صورت محضری به ملت ایران تقدیم کرده است تا در این موزه به نمایش گذاشته شود. نقشه این موزه را نیز معمار ورزشگاه تختی، جهانگیر درویش طراحی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر