jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۱۷۳۳۸ ۰۵ آذر ۱۳۸۵  |  ۱۲:۵۹

جام جم آنلاین: صبح روز یکشنبه آتش بس در نوار غزه آغاز شد و ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد نظامیانش از این منطقه عقب نشینی خواهند کرد.


به گزارش پایگاه اینترنتی الجزره، سخنگوی رژیم صهیونیستی مدعی شد در حال حاضر نظامیان این رژیم در غزه حضور ندارند و پیش از آغاز آتش بس، شب گذشته از منطقه عقب نشینی کرده اند.
در همین حال وی ، مقاومت فلسطین را متهم به پرتاب سه موشک به شهرک سدیروت متهم کرد.
ارتش رژیم صهیونیستی افزود بر اثر این موشک ها خسارات جدی به یک ساختمان وارد آمده و یک صهیونیست نیز زخمی شده است.
شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیم ساعت پیش از آغاز آتش بس سه موشک به اراضی اشغالی پرتاب کرد.
حماس اعلام کرد چند ساعت پیش از برقراری آتش بس، سه نفر از اعضای مقاومت اسلامی در حملات نظامیان اسراییلی به نوار غزه به شهادت رسیدند.
در همین حال نبیل ابوردینه ، سخنگوی رئیس نهاد خودگردان فلسطین گفت تل آویو با طرح متوقف شدن شلیک موشک از غزه موافقت کرده است.
وی افزود: محمود عباس ، رئیس نهاد خودگردان و اسماعیل هنیه، نخست وزیر فلسطین به همراه گروه های مقاومت با آتش بس موافقت کرده اند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر