jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۱۰۳۰۴   ۱۶ دی ۱۳۹۶  |  ۱۳:۰۴

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران خبر داد:

کشف حشیش در بار بادمجان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۲۴۰ کیلو مواد مخدر حشیش و تریاک خبر داد.

کشف حشیش در بار بادمجان

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، محمد بخشنده با بیان این مطلب گفت: در عملیات اول ما ۱۴۰ کیلو حشیش در بار بادمجان کشف کردیم.

وی توضیح داد: پس از سه روز مراقبت شبانه روزی و اقدامات پلیسی معاونت عملیات این پلیس از یک دستگاه خودروی نیسان ۱۴۰ کیلو حشیش کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت افزود: راننده، مواد را به طور حرفه ای در بین بادمجان ها جاساز کرده بود که در بزرگراه آزادگان دستگیر شد.

سرهنگ بخشنده با اشاره به عملیات دیگر پلیس گفت: همچنین عصر روز گذشته عوامل پایگاه ششم موفق به شناسایی خودروی تریلی «دانگ فنگ» شدند که قصد داشت ۱۰۰ کیلو تریاک را به استان های شمالی منتقل کند که در این خصوص مواد از قسمت بدنه خودرو کشف شد که بطور ماهرانه ای جاساز شده بود.

وی گفت: در این عملیات دو قاچاقچی دستگیر شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر