jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۱۰۸۳۸۴ ۱۰ دی ۱۳۹۶  |  ۱۲:۴۱

در ادامه ۲ تبلت منتخب را به شما معرفی می کنیم، با ما همراه باشید.

بهترین تبلت‌های سال 2017 + عکس

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از دیجی‌رو، به روزهای پایانی سال ۲۰۱۷ نزدیک می شویم و طبق سنت هر ساله زمان آن رسیده تا بهترین تبلت های سال جاری را انتخاب کنیم. امسال تغییرات چندانی در تولید و عرضه تبلت ها صورت نگرفت، گویی هر سال استقبال از این دستگاه ها کمتر می شود؛ تبلت های اندرویدی که تنها یک گوشی بزرگ هستند و آیپدها هم تلاش می کنند خودشان را جای سیستم های دسکتاپ جا بزنند! در این بین تنها مایکروسافت توانسته بازار خود را پیدا کند و بلند فریاد بزند که سرفیس ها، گوشی های هوشمندی با نمایشگر بزرگ نیستند. در ادامه ۲ تبلت منتخب را به شما معرفی می کنیم، با ما همراه باشید.

مقام اول
مایکروسافت سرفیس پرو مدل۲۰۱۷

سرفیس پرو ۲۰۱۷سرفیس به حق مانند سال گذشته لایق آن است که مقام اول را از آن خود کند. این تبلت که هدف خود را می داند، آمده تا شما را از شر جابه جایی لپ تاپ ها خلاص کند و بر روی میز دسکتاپ تان قرار گیرد. فرقی نمی کند طرفدار اپل باشید یا مایکروسافت، تنها کافی است بدانید که سرفیس پرو مدل ۲۰۱۷ با قدرت شگفت انگیز و طراحی زیبا، سیستم عامل منعطف ویندوز ۱۰ و قلم جادویی، به حق لایق مقام اول است.

مقام دوم
آیپد پرو ۱۲.۹ مدل ۲۰۱۷

آیپد پرو ۱۲.۹سال گذشته اپل با عرضه آیپد پرو، خانواده تبلت های خود را گسترش داد، چرا که می دانست آیپد های قبلی تنها یک آیفون بزرگ تر با تعدادی ویژگی جدید بودند. امسال نیز نسخه جدید آیپد پرو با قدرت بالا عرضه شد. هر چند که هنوز نمی توان بسیاری از کارها را با آیپد پرو انجام داد، اما اپل تلاش کرده تا قابلیت های خوبی برای دستگاه خود در نظر بگیرید و توسعه دهندگان نیز اپلیکیشن‌های مناسبی برای این تبلت‌ ارائه کرده اند. آیپد پرو با داشتن قدرتی در حد و اندازه لپ تاپ ها، قلم بسیار حساس، طراحی زیبا و صد ها هزار اپلیکیشن، می تواند نیاز بسیاری از کاربران را پاسخ دهد و مقام دوم بهترین تبلت های سال جاری را از آن خود کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر