jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۱۶۸ ۲۹ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل بهزیستی استان کرمان از کودک‌آزاری پسری 15 ماهه خبر داد.

عباس صادق‌زاده گفت: عصر پنجشنبه مادری از روستاهای نزدیک سیرجان پسر 15 ماهه خود را به بیمارستان رساند. او از چند نقطه دچار شکستگی و همچنین پارگی پوست دست و عضلات شده بود. بررسی‌ها نشان می دهد این کودک احتمالا با چاقو یا قمه مورد حمله قرار گرفته است. به گفته مادرش، عموی کودک او را مورد آزار قرار داده است. روایت دیگری هم مبنی بر وقوع حمله توسط فرزند عموی کودک است. وی افزود: تحقیقات در حال انجام است تا مظنون پرونده با هماهنگی قوه قضاییه احضار شود. این پسربچه به احتمال زیاد دچار اعتیاد است و درمان او نیز دنبال خواهد شد. همچنین آسیب‌های روحی شدید و ضایعات جسمی دیگری نیز دارد که باید شناسایی شود و مددکاران بشدت پیگیر کار هستند. به گفته صادق‌زاده، مادر این کودک معتاد است و پدرش هم به جرم قاچاق موادمخدر در زندان به‌سر می‌برد. فرزند شش ساله خانواده هم در معرض اعتیاد و خطر قرار دارد که برای جداکردن این فرزند از مادر، پیگیری‌های قضایی در حال انجام است./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر