jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۹۱۰۸۱   ۲۸ دی ۱۳۹۵  |  ۱۰:۳۶

پل پوگبا پیش از آغاز فصل 2017-2016 با انتقال 89 میلیون پوندی از یوونتوس به منچستریونایتد تبدیل به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال شد.

پل پوگبا؛ شش گل و شش مدل مو! (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، اما این بازیکن فرانسوی هنوز تبدیل به یک ستاره تمام عیار نشده است تا انتقادات زیادی نسبت به وی مطرح شود و از همه مهم ترین باشگاه منچستریونایتد نیز به دلیل صرف چنین هزینه کلانی بابت خرید پوگبا با انتقادات زیادی روبرو شود.

این بازیکن بیش از هر بازیکن دیگری در دنیا مدل مویش را تغییر می دهد. حالا منتقدان او یک آمار جالب از او کشف کرده اند.

او تا به حال شش بار برای تیمش گلزنی کرده است اما به ازای این شش گل هم شش بار مدل موی خود را تغییر داده است تا سوژه تمسخر منتقدانش شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر