علیرضا جاوید نیا «رادیو جمعه» ای شد

تهیه کننده برنامه رادیو جمعه با اعلام خبر اضافه شدن علی رضا جاوید نیا به جمع بازیگران رادیو جمعه گفت:به زودی گروه نویسندگان برنامه نیز تقویت می شود.
کد خبر: ۹۷۸۸۷۵
علیرضا جاوید نیا «رادیو جمعه» ای شد

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان تصریح کرد:از آن جایی که آقای جاوید نیا از قدیمی های برنامه صبح جمعه است واز توانایی های بیشمار ایشان نمی توان چشم پوشی کرد به همین دلیل نه تنها در بخش اجرا بلکه در حوزه بازیگری وهمچنین بازیگردانی و کارگردانی بخش های نمایشی برنامه بهره مند خواهیم شد و ایشان از 27 آذر همزمان با جشن یک سالگی برنامه به جمع رادیو جمعه اضافه می شود.

علیرضا جاوید نیا نیز با ابزار خوشحالی از حضور در برنامه گفت: از سال گذشته تا همین یک ماه پیش تماس های زیادی از طرف آقای قدوسیان و سایر دوستان مبنی بر دعوت به رادیو جمعه داشتم که بنا به ملاحظاتی کار امروز را به فردا می سپردم.بالاخره ارتباط قرص و محکم شد و من شور و هیجان را در جوان هایی که کار تئاتر و دوبلاژ انجام می دهند و با این برنامه نیز همکاری دارند را دیدم.واز این بابت خیلی خوشحال شدم ومتوجه شدم بعضی از دوستانی که سالیان قبل با هم همکاری داشتیم نیز در این برنامه حضور دارند و دیگران هم برای حضور در این برنامه اعلام آمادگی کرده اند.

وی ادامه داد: در جشن یک سالگی برنامه وقتی مدیر رادیو ایران ودیگر مدیران در جمع بازیگران این برنامه حضور یافتند ، باعث قوت قلب بازیگران و سایر دست اندرکاران شدند وخوشحالیم که مدیر رادیو ایران آقای احمد پور اعلام آمادگی کرده اند که این برنامه را بیشتر پشتیبانی کنند.

جاوید نیا تصریح کرد:انشاء الله در آینده بسیار نزدیک این برنامه مسیر تاثیر گزاری بیشتر خودش را با دقت و درایت همگی پیدا خواهد کرد ومن به سهم خودم به همه جوان هایی که در این برنامه از یک سال گذشته حضور داشتند تبریک می کویم وامیدوارم که این برنامه با هم یاری و همکاری آقای قدوسیان و همه هنرمندان و پشتیبانی قشنگ شنوندگان رادیو ایران بتواند آن طور که شایسته است انجام وظیفه کند.

وی تصریح کرد:قطعا شنونده های خوب و صمیمی رادیو ایران فرزندان خودشان را پشتیبانی خواهند کرد وما آماده شنیدن نظرات و پیشنهادهای هموطنان خود هستیم.

جاوید نیا با اشاره به کسانی که هنوز رادیو جمعه ای ها را نپذیرفته اند گفت: خواهش می کنم حتما برنامه را به صورت هفتگی بشنوید و عجولانه تصمیم نگیرید و سلیقه ای عمل نکنید.

وی ادامه داد: از اینکه در کنار دیگر گویندگان برنامه را اجرا م یکنم ودر خدمت مردم هستم، احساس رضایت دارم.

برنامه رادیو جمعه، جمعه های هر هفته ساعت 9:30 تا 11 پخش می شود که علاوه بر آن در مناسبت ها و اعیاد به عنوان «عیدانه و لبخند« روی آنتن رادیو ایران شنیده می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها