jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۹۴۷۰۶۷   ۲۹ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۸:۴۸

فرودو (Frodo) هوشمندترین دوربین دیجیتال ویژه ثبت لحظات هیجان‌انگیز جهان است. این دوربین یک الگوریتم ویژه دارد که می‌تواند تصاویر ضبط شده را به بهترین شکل ممکن ویرایش کرده و به‌ این ‌ترتیب تصاویری با کیفیتی مطلوب به کاربر ارائه کند.

ثبت لحظات هیجان‌انگیز با این دوربین

به گزارش جام جم آنلاین ، این دوربین با داشتن لنزی 120 درجه‌ای تصاویری با کیفیت فول اچ.دی را ضبط می‌کند. کاربر می‌تواند یکی از پنج حالت مختلف تصاویر با سرعت‌های متفاوت را انتخاب کند.

فرودو یک دوربین پوشیدنی است و مانند ساعت مچی دارای یک بند است. کاربر می‌تواند این بند را به دو دست یا هر چیز دیگری نظیر شاخه درخت یا دسته دوچرخه ببندد. این دوربین به‌دلیل داشتن حالت ژیروسکوپی می‌تواند حتی با وجود چرخش و تکان‌های شدید هم تصاویری بسیار واضح و دقیق از مناظر مورد نظر کاربر تهیه کند. فرودو دارای یک باتری لیتیوم ـ پلیمری است که توسط درگاه USB شارژ می‌شود.

صالح سپهری‌فر - ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر