jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۹۲۶۷۸۳   ۰۹ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۶:۴۹

رئیس پلیس فتای استان البرز از دستگیری یک باند هک و نفوذ خبر داد که اقدام به انتشار ایمیل و رمز عبور دو میلیون کاربر ایرانی در فضای مجازی کرده اند.

هکر ۲ میلیون ایمیل شخصی به دام افتاد

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ محمد اقبالی در گفتگو با مهر با اعلام این خبر اظهار کرد: اعضای باند هک و نفوذ که اقدام به انتشار دو میلیون جیمیل، ایمیل و رمز عبور کاربران ایرانی در فضای مجازی کرده بودند، دستگیر شدند.

وی در ادامه اعضای این باند را سه نفر اعلام کرد و گفت: اعضای این باند ایمیل و جیمیل افرادی را که هک کرده بودند در یک کانال تلگرامی به نام «جعبه ارازل» منتشر می کردند.

سرهگ اقبالی زمان فعالیت این باند را هشت ماه اعلام کرد و گفت: ماموران پلیس فتای استان طی انجام اقدامات فنی، رصد، پایش و مراقبت ها در فضای مجازی و با همکاری مقام قضایی موفق به پیدا کردن سرنخ های شدند.

رئیس پلیس فتای استان البرز با تاکید بر اینکه پرونده در استان البرز تشکیل شده بود، گفت: دو نفر از متهمان در مشهد دستگیر شدند و روند بررسی و رسیدگی پرونده به استان البرز واگذار شد.

وی در پایان گفت: افراد دستگیر شده با قرار تامین آزاد شده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر