jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۷۹۹۳ ۰۶ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پس از شنیدن «نه» از پرسپولیسی‌ها

آقای حاشیه شاگرد قطبی می‌شود

روز گذشته کریم باقری در گفت‌وگوی اختصاصی با جام‌جم از تماس پیام صادقیان با او خبر داد. بازیکن سابق سرخپوشان از او خواسته بود تا با برانکو حرف بزند و برای بازگشت به پرسپولیس به او یک فرصت بدهد.

کاری که کریم باقری آن را انجام داد اما جواب برانکو به این درخواست روشن بود «نه».

این اتفاق در حالی افتاده است که صادقیان پس از شنیدن جواب منفی پرسپولیسی‌ها برای استراحت و تفریح به ترکیه سفر کرده است؛ سفری که احتمالا تنها برای سفر نبوده است.

پس از انتخاب افشین قطبی به عنوان سرمربی تیم بوریرام تایلند، مدیر برنامه‌های پیام با مسئولان این باشگاه وارد مذاکره شده است و به احتمال فراوان صادقیان پر حاشیه سر از لیگ تایلند درخواهد آورد. بر اساس اخبار رسیده قطبی چندان هم بی تمایل نیست که صادقیان را به خدمت بگیرد. با این شرایط باید گفت که آقای حاشیه دیگر هیچ شانسی برای پرسپولیسی شدن ندارد و شاید برای خودش هم بهتر باشد که یکی دو فصل دور از هیاهوی فوتبال ایران در خارج از کشور به سر ببرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر