jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۷۹۹۳ ۰۶ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پس از شنیدن «نه» از پرسپولیسی‌ها

آقای حاشیه شاگرد قطبی می‌شود

روز گذشته کریم باقری در گفت‌وگوی اختصاصی با جام‌جم از تماس پیام صادقیان با او خبر داد. بازیکن سابق سرخپوشان از او خواسته بود تا با برانکو حرف بزند و برای بازگشت به پرسپولیس به او یک فرصت بدهد.

کاری که کریم باقری آن را انجام داد اما جواب برانکو به این درخواست روشن بود «نه».

این اتفاق در حالی افتاده است که صادقیان پس از شنیدن جواب منفی پرسپولیسی‌ها برای استراحت و تفریح به ترکیه سفر کرده است؛ سفری که احتمالا تنها برای سفر نبوده است.

پس از انتخاب افشین قطبی به عنوان سرمربی تیم بوریرام تایلند، مدیر برنامه‌های پیام با مسئولان این باشگاه وارد مذاکره شده است و به احتمال فراوان صادقیان پر حاشیه سر از لیگ تایلند درخواهد آورد. بر اساس اخبار رسیده قطبی چندان هم بی تمایل نیست که صادقیان را به خدمت بگیرد. با این شرایط باید گفت که آقای حاشیه دیگر هیچ شانسی برای پرسپولیسی شدن ندارد و شاید برای خودش هم بهتر باشد که یکی دو فصل دور از هیاهوی فوتبال ایران در خارج از کشور به سر ببرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر