jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۸۴۹ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یکی از چهره‌های شاخص داعش که گفته می‌شود اعدام‌های زیادی در سوریه انجام داده است، در استان الازیغ ترکیه دستگیر شد.

روزنامه صباح چاپ ترکیه نوشت: نیروهای امنیتی ترکیه چند نفر از اعضای داعش را در مناطق شرقی این کشور دستگیر کردند. روز گذشته پلیس با حمله به شش محل در استان الازیغ هفت نفر از اعضای داعش را که مدتی قبل از سوریه وارد این کشور شده بودند، دستگیر کرد. یکی از سرکرده‌های بلندپایه این گروه تروریستی در بین دستگیرشدگان است. این شخص که با عنوان «ف. س» معرفی شده، اعدام‌های زیادی را در سوریه مرتکب شده است./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر