jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۸۴۹ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یکی از چهره‌های شاخص داعش که گفته می‌شود اعدام‌های زیادی در سوریه انجام داده است، در استان الازیغ ترکیه دستگیر شد.

روزنامه صباح چاپ ترکیه نوشت: نیروهای امنیتی ترکیه چند نفر از اعضای داعش را در مناطق شرقی این کشور دستگیر کردند. روز گذشته پلیس با حمله به شش محل در استان الازیغ هفت نفر از اعضای داعش را که مدتی قبل از سوریه وارد این کشور شده بودند، دستگیر کرد. یکی از سرکرده‌های بلندپایه این گروه تروریستی در بین دستگیرشدگان است. این شخص که با عنوان «ف. س» معرفی شده، اعدام‌های زیادی را در سوریه مرتکب شده است./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر