jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۸۳۶ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نگار عابدی در نمایش «تریو بدون هامونی» به کارگردانی سیاوش پاکراه روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایسنا، «تریو بدون هارمونی» نوشته سیاوش پاکراه نیمه اول خرداد در تماشاخانه باران، اجرا می‌شود و نگار عابدی به‌عنوان یکی از بازیگران آن معرفی شده است.

این نمایش سه شخصیت دارد و درباره یک گروه تئاتری است که 20 سال در کنار یکدیگر فعالیت کرده‌اند، اما ساعتی قبل از آخرین نمایش‌آنها اتفاقاتی رخ می‌دهد.

دو بازیگر دیگر نمایش تریو بدون هارمونی که از 17 خرداد در تئاتر باران روی صحنه می‌رود بزودی معرفی ‌می‌شوند. سیاوش پاکراه تاکنون نگارش و کارگردانی نمایش‌هایی چون «آشویتس»، «روشان» و «لامپ» را به عهده داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر