jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۵۸۶ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در جلسه علنی دیروز مجلس، علی لاریجانی و مهدی کوچک‌زاده با هم درگیری لفظی پیدا کردند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، کوچک‌زاده نماینده مردم تهران که معتقد بود هیات رئیسه، نوبت وی را در ارائه تذکر رعایت نکرده است، با بلند شدن از صندلی خود و با صدای بلند، قصد تذکر درباره اداره جلسه را داشت که لاریجانی اظهارکرد: تذکر ضابطه و دکمه دارد. سپس کوچک‌زاده خطاب به رئیس مجلس گفت: آقای لاریجانی شما اجازه نمی‌دهید تذکر بدهم؛ باشد ولی چرا تحقیر می‌کنید...

لاریجانی زمانی که می‌خواست پاسخ کوچک‌زاده را بدهد با فریادهای پی در پی وی روبه‌رو شد. رئیس مجلس خطاب به کوچک‌زاده گفت: شما حرف می‌زنید ولی تحمل پاسخ را ندارید. شما تقاضای تذکر داشتید و می‌خواستید تذکر بعدی را مطرح کنید و من گفتم تذکر روش دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر