jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۷۰۴۸ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد میانسال در نبود اعضای خانواده با ضربه چاقو به خود، به زندگی‌اش پایان داد.

ساعت 15 یکشنبه ماموران کلانتری 150 تهرانسر در تماس مردمی در جریان مرگ مشکوک مرد 40 ساله‌ای در منطقه تهرانسر قرار گرفتند. ماموران با حضور در محل حادثه که مجتمع آپارتمانی بود، با جسد مرد میانسال در آشپزخانه مواجه شدند. در ادامه موضوع به بازپرس ایلخانی کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد و وی در محل حادثه حضور یافت. بازپرس جنایی ابتدا به تحقیق از دختر ده ساله این مرد پرداخت که او گفت: از مدرسه به خانه آمدم و پدرم را صدا زدم اما پاسخی نشنیدم. به سمت آشپزخانه رفتم که دیدم پدرم روی صندلی آشپزخانه افتاده و کف آنجا پر از خون است. جیغ زدم و با صدای فریادهایم همسایه‌ها به خانه‌مان آمدند. آنها با دیدن پدرم به اورژانس زنگ زدند که معلوم شد او مرده است .

ماموران با مشاهده یک چاقوی خون‌آلود روی میز آشپزخانه و چاقوی خونین دیگر در دست راست متوفی، متوجه شدند ران پای چپ و راست وی بر اثر اصابت ضربه‌های چاقو دچار خونریزی شدید شده است. بررسی تیم کارشناسان بررسی صحنه جرم در خانه مرد فوت شده نشان می‌داد که سمت راست بدن متوفی پیش از مرگ بی‌حس شده و احتمال می‌رود او بر اثر سکته، مرده باشد.

تحقیقات از خانواده وی نشان می‌داد که او از ناراحتی روحی ناشی از افسردگی رنج می‌برده است .

کارشناسان پزشکی قانونی پس از بررسی پیکر مرد میانسال، احتمال دادند وی خودکشی کرده باشد. تحقیقات با دستورقضایی ادامه دارد. / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر