jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۶۹۴   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در حالی که مهدی تاج، مصطفی آجرلو، عزیزالله محمدی و شهاب‌الدین عزیزی خادم به عنوان نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فو‌تبا‌ل در دوره آینده ثبت‌نا‌م کرده بودند از این میان، مهدی تاج، مصطفی آجرلو و عزیزالله محمدی سه نامزدی هستند که صلاحیتشان توسط کمیته‌های نظارتی انتخابات فدراسیون فوتبال برای حضور در انتخابات تائید شده است، اما شهاب‌الدین عزیزی خادم به دلیل نداشتن سوابق مدیریتی کافی، مجوز حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را نگرفته و بر این اساس صلاحیتش برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال احراز نشده است.

طبق اعلام قرار است انتخابات ریاست فدراسیون فو‌تبا‌ل 11 اردیبهشت برگزار شود تا فدراسیون فو‌تبا‌ل رئیس، اعضای هیات رئیسه و سایر ارکان جدید خود را بشناسند.البته به گفته برخی اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، امکان دارد در نشست آینده هیات رئیسه، زمان جدیدی برای انتخابات حداکثر تا 25 اردیبهشت تعیین شود.

بایرامی فصل را از دست داد

فولاد خوزستان در حالی در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران مقابل نفت تهران به پیروزی یک بر صفر رسید که در این بازی مهرداد بایرامی از ناحیه زانو مصدوم شد و به جای او حسین ابراهیمی به زمین آمد. بعد از این دیدار، مهاجم فولاد به بیمارستان رفت و از پای خود ام.آر.آی گرفت.

علی اکبر مرادی، پزشک تیم فولاد در این باره گفت: پای چپ این بازیکن از ناحیه همسترینگ دچار کشیدگی درجه دو شده و او به مدت سه تا چهار هفته از میادین دور خواهد بود. به احتمال زیاد او تا پایان فصل نمی‌تواند برای تیمش بازی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر