jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۶۹۴ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در حالی که مهدی تاج، مصطفی آجرلو، عزیزالله محمدی و شهاب‌الدین عزیزی خادم به عنوان نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فو‌تبا‌ل در دوره آینده ثبت‌نا‌م کرده بودند از این میان، مهدی تاج، مصطفی آجرلو و عزیزالله محمدی سه نامزدی هستند که صلاحیتشان توسط کمیته‌های نظارتی انتخابات فدراسیون فوتبال برای حضور در انتخابات تائید شده است، اما شهاب‌الدین عزیزی خادم به دلیل نداشتن سوابق مدیریتی کافی، مجوز حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را نگرفته و بر این اساس صلاحیتش برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال احراز نشده است.

طبق اعلام قرار است انتخابات ریاست فدراسیون فو‌تبا‌ل 11 اردیبهشت برگزار شود تا فدراسیون فو‌تبا‌ل رئیس، اعضای هیات رئیسه و سایر ارکان جدید خود را بشناسند.البته به گفته برخی اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، امکان دارد در نشست آینده هیات رئیسه، زمان جدیدی برای انتخابات حداکثر تا 25 اردیبهشت تعیین شود.

بایرامی فصل را از دست داد

فولاد خوزستان در حالی در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران مقابل نفت تهران به پیروزی یک بر صفر رسید که در این بازی مهرداد بایرامی از ناحیه زانو مصدوم شد و به جای او حسین ابراهیمی به زمین آمد. بعد از این دیدار، مهاجم فولاد به بیمارستان رفت و از پای خود ام.آر.آی گرفت.

علی اکبر مرادی، پزشک تیم فولاد در این باره گفت: پای چپ این بازیکن از ناحیه همسترینگ دچار کشیدگی درجه دو شده و او به مدت سه تا چهار هفته از میادین دور خواهد بود. به احتمال زیاد او تا پایان فصل نمی‌تواند برای تیمش بازی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر