jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۶۰۹ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شهردار تهران با تکذیب شایعه استفاده از متادون در مراکز بهاران،‌ از راه‌اندازی دو کمپ ترک اعتیاد توسط شهرداری تهران در پایتخت خبر داد و گفت: طبق آمارها، تهران حدود 15 هزار کارتن خواب دارد و با وجود اقدامات انجام شده، فقط یک‌سوم این جمعیت ساماندهی شده‌اند و بقیه آنها هنوز در سطح شهر دیده می‌شوند.

محمدباقر قالیباف با اعلام تمایل شهرداری به اداره کمپ شفق گفت: شهرداری مسئول راه‌اندازی کمپ نیست؛ با این حال ما کمک کردیم تعدادی از کمپ‌ها مناسب‌سازی شوند. از 15 روز قبل هم تصمیم گرفتیم دو کمپ درست کنیم که مسئولیت آنها را هم خودمان برعهده بگیریم./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر