jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۱۶۵   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شرکت رسانه‌ای «مدیاست» که دفتر مرکزی آن در ایتالیاست دیروز اعلام کرد: پیشنهاد شرکت فرانسوی «ویوندی» برای تملک بخش تلویزیون کابلی خود را پذیرفته و در این زمینه توافق حاصل شده است.

کارشناسان قبلا برآورد کرده بودند ارزش این معامله در صورت نهایی شدن حدود ۷۰۰ میلیون یورو است. بخش تلویزیون کابلی شرکت مدیاست حدود دو میلیون مشترک دارد.

ونسان بلوره، مدیرعامل ویوندی درباره این معامله گفت: معامله یاد شده در جهت سیاست توسعه این کمپانی در جنوب اروپا انجام شده است و در آینده نزدیک شاهد اتفاقات دیگری در این زمینه خواهیم بود./ فرانس24

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر