jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۳۸۳۹   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۵۲

ممکن است رقابت های کوپا آمریکا شاهد غیبت ستاره بزرگ تیم ملی فوتبال برزیل یعنی نیمار باشد.

غیبت جنجالی نیمار در کوپا آمریکا

به گزارش جام جم ورزشی ، نیمار ستاره محبوب برزیلی باشگاه بارسلونا می تواند غایب بزرگ المپیک 2016 ریو لقب بگیرد. تیم ملی فوتبال برزیل بیش از هر بازیکن دیگری به این ستاره برزیلی وابسته است و این وابستگی ممکن است به ضرر برزیلی ها تمام شود چرا که احتمالا وی را در کوپا آمریکا در اختیار نخواهند داشت و دلیل این غیبت مخالفت باشگاه بارسلونا با بازی کردن نیمار در کوپا آمریکاست.

برزیل ابتدا باید در المپیک ریو در خانه بازی کند و سپس برای رقابت های کوپا آمریکا اعزام می شود و این باعث نگرانی مسئولان بارسلونا شده است . سران باشگاه بارسلونا در یک نامه رسمی از فدراسیون فوتبال برزیل خواسته که برای جلو گیری از خستگی یا آسیب دیدگی نیمار را به کوپاآمریکا نفرستند . این مساله علاوه بر تیم ملی برزیل به ضرر برگزار کنندگان رقابت ها هم به شمار می رود که روی تبلیغات برای نیمار خیلی حساب کرده بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر