jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۳۸۳۹ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۵۲

ممکن است رقابت های کوپا آمریکا شاهد غیبت ستاره بزرگ تیم ملی فوتبال برزیل یعنی نیمار باشد.

غیبت جنجالی نیمار در کوپا آمریکا

به گزارش جام جم ورزشی ، نیمار ستاره محبوب برزیلی باشگاه بارسلونا می تواند غایب بزرگ المپیک 2016 ریو لقب بگیرد. تیم ملی فوتبال برزیل بیش از هر بازیکن دیگری به این ستاره برزیلی وابسته است و این وابستگی ممکن است به ضرر برزیلی ها تمام شود چرا که احتمالا وی را در کوپا آمریکا در اختیار نخواهند داشت و دلیل این غیبت مخالفت باشگاه بارسلونا با بازی کردن نیمار در کوپا آمریکاست.

برزیل ابتدا باید در المپیک ریو در خانه بازی کند و سپس برای رقابت های کوپا آمریکا اعزام می شود و این باعث نگرانی مسئولان بارسلونا شده است . سران باشگاه بارسلونا در یک نامه رسمی از فدراسیون فوتبال برزیل خواسته که برای جلو گیری از خستگی یا آسیب دیدگی نیمار را به کوپاآمریکا نفرستند . این مساله علاوه بر تیم ملی برزیل به ضرر برگزار کنندگان رقابت ها هم به شمار می رود که روی تبلیغات برای نیمار خیلی حساب کرده بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر