ویسنته دل‌بوسکه درباره ادامه همکاری‌اش با تیم ملی اسپانیا پس از یورو 2016 گفت: رفتن من برای تیم ملی فدراسیون و خودم، خوب است. هشت سال روی نیمکت این تیم نشستم و مسئولیت سنگینی را به عهده داشتم. از بودن در تیم ملی خوشحال هستم و دوست دارم ادامه بدهم اما سال‌های زیادی از حضورم در این جا می‌گذرد. باید منتظر ماند. زمان زیادی باقی مانده تا بهترین تصمیم گرفته شود.
کد خبر: ۸۷۶۸۷۸

سرمربی تیم ملی اسپانیا در رابطه با یورو 2016 هم اظهار کرد: در صورت قهرمانی، سومین عنوان پیاپی را به‌دست خواهیم آورد. هیچ تیمی تا به حال به این رکورد دست نیافته است. کار خیلی سختی است ولی ما خودمان را باور داریم چون بازیکنان خوبی در اختیار داریم. اتفاقی که در جام جهانی برزیل افتاد تجربه شد. در گروه‌مان با تیم‌هایی که هلند را حذف کردند، رو‌به‌رو خواهیم شد. نباید آنها را دست‌کم بگیریم.

دل‌بوسکه درباره حضور ایکر کاسیاس در یورو نیز گفت: کاسیاس به من گفت دوست دارد به یورو برود حتی اگر نیمکت‌نشین باشد. ایکر بازیکنی منحصربه‌فرد است. سال‌های زیادی را در تیم ملی حضور داشته است. ایکر الگویی برای دیگر بازیکنان این عصر اسپانیاست. او فوتبالیست موفقی بوده است و چهره خوبی از خود در دنیا بر جا گذاشته است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها