jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۳۵۵۰۳   ۲۳ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۸

یکی از مشکلاتی که صاحبان گوشی‌های هوشمند هنگام مهاجرت از اندروید به آیفون یا بالعکس پیدا می‌کنند ناتوانی در انتقال فهرست مخاطبان و شماره تلفن‌هایشان به گوشی مقصد است.

تسهیل مهاجرت مخاطبان

برای این کار نخستین راهی که به ذهن می‌رسد وارد کردن دستی شماره‌ها است، اما زحمت تایپ تعداد بالای شماره‌ها امیدوارترین افراد را نیز ناامید می‌کند.
بد نیست بدانید برای تسریع این کار اپلیکیشن‌هایی وجود دارد که یکی از بهترین‌هایش MCBackup است که تاکنون بیش از پنج میلیون بار دانلود شده است.
به کمک این اپ بدون نیاز به ساخت اکانت یا تنظیمات پیچیده بسادگی می‌توانید تمام شماره تماس‌هایتان را حتی آنهایی که فیلدهایی همچون آدرس را برایشان پر کرده‌اید بدون کم و کاست از اندروید به iOS یا برعکس منتقل کنید.
با باز کردن برنامه گزینه بکاپ را می‌بینید که با فشار دادنش از تمام شماره‌ها کپی گرفته می‌شود. پیش از بکاپ، فرمت فایل خروجی شماره‌ها را که اکسل باشد یا x-vCard مشخص کنید که در بیشتر مواقع گزینه دوم مناسب‌تر است.
پس از بکاپ گرفتن باید یک آدرس ایمیل وارد کنید تا شماره‌ها به آن ارسال شود و اکنون فقط لازم است اینباکس‌تان را روی گوشی مقصد باز کنید و شماره‌ها را دانلود. به همین سادگی!
شادی حاجی علی‌نقی - کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر