jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۱۸۶۶   ۱۰ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۰

جام جم ورزشی: پپ گواردیولا آماده است تا پس از چند فصل بایرن مونیخ را ترک کند.

پپ گواردیولا؛ سرمربی 100 میلیون پوندی

به گزارش جام جم ورزشی ، اخبار جدایی پپ گواردیولا از بایرن مونیخ روز به روز بیشتر به واقعیت نزدیک می شود. اشتفان افنبرگ یکی از بازیکنان بزرگ و سابق بایرن مونیخ نیز امروز تاکید کرد که واضح است پپ در بایرن نمی ماند. اکنون باشگاه منچسترسیتی انگلیس با پیشنهادی بی سابقه و 100 میلیون پوندی خواهان جذب این مربی اسپانیایی شده است. پیشنهاد 100 میلیون پوندی آن هم برای یک مربی در فوتبال دنیا سابقه نداشته است.

بر اساس گزارش گل ، باشگاه منچسترسیتی در نظر دارد تا این مربی موفق را تابستان سال 2016 جانشین سرمربی کنونی و شیلیایی خود یعنی مانوئل پلگرینی کند.

گواردیولا به احتمال فراوان منچسترسیتی را به عنوان باشگاه بعدی خود انتخاب می کند. البته او هنوز یک ماموریت را در بایرن مونیخ انجام نداده است؛ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا. به نظر می رسد فصل 2016-2015 آخرین فرصت وی برای رسیدن به این هدف است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها