jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۱۸۲۵۳ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۷

جواد گلپایگانی یا همان آتقی مجموعه تلویزیونی «آیینه عبرت» پس از گذشت ۲۰ سال در فیلم تلویزیونی «سفر بخیر مادر بزرگ» بازی می‌کند.

آتقی به عرصه بازیگری بازگشت + عکس

فیلم «سفر بخیر مادربزرگ» مدتی پیش با نام قبلی «خانوم بزرگ ها» از سوی اداره کل نظارت و ارزشیابی موفق به دریافت پروانه ساخت شد و از ۱۵ روز پیش در احمد آباد مستوفی تصویربرداری آن آغاز شده است.

مسعود رشیدی کارگردان مجموعه تلویزیونی «شب شیشه ای» و جاوید خوشدل تهیه کننده این فیلم قصد دارند نسخه سینمایی«سفر بخیر مادر بزرگ» را نیز آماده نمایش کنند.

در این فیلم ارژنگ امیرفضلی، میرطاهر مظلومی، مینا جعفرزاده، سوسن پرور، مهوش وقاری و کیانوش گرامی به ایفای نقش می پردازند که طی چند روز آینده یک بازیگر دختر و پسر نیز برای ایفای یکی از نقش های اصلی «سفر بخیر مادربزرگ» به گروه بازیگران اضافه خواهند شد.

نکته قابل توجه حضور جواد گلپایگانی یا همان آتقی مجموعه تلویزیونی «آیینه عبرت» پس از گذشت ۲۰ سال و آزادی از زندان در فیلم «سفر بخیر مادر بزرگ» است که در این فیلم گلپایگانی ایفاگر یکی از نقش‌های اصلی فیلم است.

تاکنون بیش از ۱۵ جلسه از تصویربرداری «سفر بخیر مادر بزرگ» ‌در احمدآباد مستوفی و جاده های اطراف تهران انجام شده و گروه سازنده پس از چند روز استراحت مجددا تصویربرداری را از سر می‌گیرند تا بتوانند طی ۱۰ روز آینده تصویربرداری را به پایان برسانند.

در خلاصه داستان «سفر بخیر مادر بزرگ» به قلم کامران حمزه لو آمده است: چهل خانم مسن در یک اتوبوس در حال اعزام به مشهد مقدس هستند که در بین راه اتفاقاتی برای آن‌ها رخ می‌دهد.

عوامل فیلم «سفر بخیر مادر بزرگ» عبارتند از کارگردان: مسعود رشیدی، تهیه کننده:‌جاوید خوشدل، نویسنده: کامران حمزه لو بر اساس طرحی از مهرداد صارمی یاراحمدی، مدیر فیلمبرداری:‌ عبدالله عبدی نسب، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: رحمان محمدی، منشی صجنه: محبوبه فاطمی، طراح صحنه و لباس:‌ سعیده اسدی، طراح گریم: پرژنگ بهرامی، تدوین:‌ سعید رسولیان، عکاس: زهرا محمدزاده، مشاور رسانه‌ای: احسان عباسی، سرمایه گذار: بهزاد عباسی.

مسعود رشیدی در کارنامه خود کارگردانی آثاری نظیر «قلب یخی»، «فرمان»، «گلریزان»، «باران بهاری»، «تنها در تاریکی»، «جدال باسرنوشت» و ... به ثبت رسانده است.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر