jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۴۶۲ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رئیس مرکز مدیریت شبکه و توسعه سلامت وزارت بهداشت با تاکید بر این که یکی از پیش نیازهای اجرای طرح پزشک خانواده تربیت نیروی انسانی است،‌ گفت: این برنامه پیش‌نیازهای زیادی لازم دارد و زمانی می‌تواند اجرا شود که نیروی انسانی تربیت شده بویژه پزشک خانواده به اندازه کافی داشته باشیم.

ناصر کلانتری در گفت‌وگو با ایسنا، یادآور شد: زمانی که پزشک در بالین بیمار و در بیمارستان تربیت می‌شود و برای تجویز دارو آموزش دیده است، نمی‌توان از وی انتظار داشت در حیطه‌هایی مانند آموزش و ارتقای سلامت، تغییر رفتارهای پر خطر و اصلاح شیوه زندگی مردم، مشاوره، آموزش الگوهای صحیح غذا و تغذیه،‌ ارتباطات، ترویج سلامت و مدیریت سلامت مردم و جامعه
توانمند باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر