jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۵۸۵۹ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۱۰

جام جم ورزشی: پنج سال پیش در چنین روزی گل تاریخی آندرس اینیستا اسپانیا را قهرمان جام جهانی 2010 آفریقا کرد.

گل تاریخی اینیستا 5 ساله شد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در فینال جام جهانی 2010 آفریقا دو تیم اسپانیا و هلند به مصاف یکدیگر رفتند. اسپانیا با تک گل آندرس اینیستا موفق شد قهرمانی در رقابت های جام جهانی را جشن بگیرد.

امروز روزنامه مارکا تیتر نخست خود را به آندرس اینیستا اختصاص داد و نوشت 5 سال از گل او در فینال جام جهانی آفریقای جنوبی گذشت؛ گلی که منجر به قهرمانی اسپانیا در این مسابقات شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر