jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۲۶۰۷   ۰۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۸

جام جم ورزشی: ستاره شیلیایی یوونتوس با آرسنال به توافق رسید.

ویدال با 111 میلیارد تومان آرسنالی شد

به گزارش جام جم ورزشی ، یکی از مهم ترین نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا رقم خورد و آرتورو ویدال ستاره ملی پوش و شیلیایی یوونتوس با آرسنال به توافق رسید. بر اساس این توافق مبلغ قرارداد 21 میلیون پوند برابر با 111 میلیارد تومان خواهد بود. ویدال در حالی با آرسنال به توافق رسید که منچستریونایتد را نیز سرسختانه مشتری خود می دید اما در نهایت این آرسنال بود که موفق شد جنگ بر سر تصاحب این ستاره را ببرد.

خبر توافق ویدال با آرسنال در حالی اعلام شده است که این بازیکن همراه با تیم ملی کشورش در رقابت های کوپا آمریکا به سر می برد. قرار است پس از پایان این رقابت ها ویدال به لندن برود تا قراردادش را رسمی کند.

آرسن ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال از سال گذشته خواهان جذب این بازیکن بود.

به گزارش دیلی تلگراف، ویدال کمی بعد از شروع رقابت های کوپا آمریکا در کشورش به خاطر تصادف رانندگی شدید خبرساز شد و به خاطر درگیری با پلیس،‌گواهینامه رانندگی‌اش ضبط شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر