jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۷۵۲۴۰ ۰۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۵

جواد خیابانی این بار به خاطر گفتن یک جمله از سوی کاربران شبکه های اجتماعی تحسین شد.

جواد خیابانی این بار تحسین!

جواد خیابانی که معمولا در شبکه های مجازی با انتقاد رو به رو می شود و اصطلاحا «گاف» های او را می گیرند،اما یک جمله او در گزارش دیدار تیم های «تراکتور سازی» تبریز و «نسف قارشی ازبکستان» که روز چهارشنبه گذشته از شبکه سوم سیما به صورت زنده پخش می شد،مورد تحسین قرار گرفت و در فضای مجازی انعکاس گسترده و مثبتی داشته است.

جواد خیابانی که علاقه خود به تراکتور سازی و در زبان مردم و هواداران «تیراختور» را پنهان نمی کند در خلال گزارش بازی گفت: «اگر نام این تیم نسف است ؛ تراکتور برای خیلی ها نَفَس است» و در ادامه افزود: «هواداران پر شُمار با این تیم زندگی می کنند».
هر چند باخت تراکتور سازی آن هم با مربی جدید برای هواداران و فوتبال ایران تلخ بود اما بازی واژگانی خیابانی با دو کلمه «نسف» و «نفس» به کام هواداران و دیگر بینندگان شیرین نشست.
(عصر ایران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
ولی خدایی به این خیابانی بگید موقع گزارش فقط به گزارش بازی بپرداز
۰
۰

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر