jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۶۱۰۹۶   ۲۹ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۷

جام جم ورزشی: 3 بازیکن تیم فوتبال بانوان استقلال به دلیل اینکه هنوز دستمزدشان را از باشگاه نگرفته‌اند حاضر به بازی برای این تیم نشدند.

اعتصاب ۳ بازیکن استقلال

تیم فوتبال بانوان استقلال روز جمعه در دیدار با شهرداری بم صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ برتر یک بر صفر شکست خورد.

در این دیدار ۳ بازیکن استقلال با توجه به اینکه باشگاه هنوز به آنها پول نداده حاضر به بازی برای تیم‌شان در این دیدار مهم نشدند.

طنین نراقی، پریا نوروزی و مینا هاشمی بازیکنانی هستند که حاضر به بازی نشدند. البته سمانه و سمیرا قاشیه نیز بعد از اینکه ۱۰ دقیقه از آغاز بازی گذشته بود به مسابقه رسیدند!

استقلال سال گذشته به دلیل مشکلات مالی از ادامه مسابقات انصراف داد که با حمایت فدراسیون فوتبال دوباره در لیگ شرکت کرد. امسال نیز با حضور بهرام افشارزاده در ابتدا قرار نبود این باشگاه در بخش بانوان تیمداری کند، اما بعد از مذاکرات پیاپی مربیان بانوان، سرانجام باشگاه تصمیم به تیمداری گرفت.

استقلال از ۱۱ بازی لیگ، ۵ برد، یک تساوی و ۵ باخت را در کارنامه دارد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها