jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۵۶۷۳۱   ۱۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۵

گروه تروریستی داعش، معاون پلیس امر به معروف و نهی از منکر خود را به خاطر سیگار کشیدن در سوریه اعدام کرد.

داعش سرکرده خود را سر برید!

به گزارش پایگاه اینترنتی یوم السابع، داعش سر معاون پلیس امر به معروف و نهی از منکر خود را به خاطر کشیدن سیگار برید.

این پایگاه اینترنتی اعلام کرد گروه تروریستی داعش، معاون پلیس امر به معروف و نهی از منکر خود را در حومه دیر الزور سوریه اعدام کرد. دراین راستا منابع در گفتگو با گروه موسوم به دیده‌بان حقوق بشر سوریه گفتند جسد معاون پلیس که شهروند مصری است در حالی که سرش بریده شده بود نزدیک شرکت برق شهر المیادین استان دیر الزور یافته شده است.

به گفته منابع آثار شکنجه بر روی جسد وی مشخص است و در دهانش هم سیگاری گذاشته و روی بدنش هم نوشته شده است « ای شیخ این حرام است».(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها