jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۵۲۹۴۳ ۰۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۴

پایان تصویربرداری در هفته آینده

بازیگر «ستایش» به «من مادرم» پیوست

همزمان با نزدیک شدن به روزهای پایانی تصویربرداری فیلم تلویزیونی «من مادرم» به نویسندگی و کارگردانی پژمان چشمی و تهیه کنندگی عباس رافعی، نرگس محمدی به گروه بازیگران این پروژه پیوست و با انجام تست گریم نهایی مقابل دوربین رفت.

بازیگر «ستایش» به «من مادرم» پیوست

گروه تولید این فیلم این روزها در لوکیشنی واقع در دهکده المپیک مشغول تصویربرداری هستند و تولید نیز اواسط هفته آینده به پایان می رسد.

چشمی در همین زمینه گفت: «خوشبختانه تصویربرداری طبق برنامه ریزی از پیش تعیین شده انجام شد و همزمان با تولید مراحل فنی نیز در حال انجام است. جا دارد از شخص عباس رافعی تشکر کنم که راهنمایی های خوبی در این کار به ما داشت و خوشبختانه گروه بازیگران و پشت دوربین نیز از افراد حرفه ای و کاربلد انتخاب شدند».

در حال حاضر پرهام وفایی تدوین این تله فیلم را به طور همزمان با تصویربرداری انجام می دهد.
این تله فیلم به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما در حال تولید بوده و تدوین آن نیز به صورت همزمان توسط پرهام وفایی در حال انجام است تا فیلم هر چه زودتر آماده پخش شود.
از دیگر بازیگران اصلی این تله فیلم می توان به زهیر یاری، بهنوش بختیاری، سولماز حصاری، نیما شاهرخ شاهی، رضا آحادی، شیوا خنیاگر، مهدی فقیه، محمد فیلی، فریده دریامج، فرج ا... گل سفیدی، بهنام مختاری، کیانا یعقوبی، امیر چشمی و ثریا قاسمی همراه با هنرمند خردسال تارا وفاخواه اشاره کرد.
بهنوش بختیاری در «من مادرم» در نقشی کاملاً جدی ایفاگر مادری است که بعد از هفت سال باردار می شود. همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه خبری تمام رویاهای او را خراب می کند اما در نهایت... (بانی فیلم آنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر