jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۰۹۶   ۲۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۴۹

جام جم ورزشی: تصور حضور لیونل مسی در باشگاه دیگری خیلی خیلی سخت است اما به هر حال این اتفاقی است که احتمال وقوع آن می رود.

مسی چه عهدی با سرمربی فقید بست؟

به گزارش جام جم ورزشی ، بر خلاف بسیاری از ستاره های دیگر دنیای فوتبال لیونل مسی از معدود بازیکنانی است که از ابتدای آغاز فعالیتش در یک تیم بازی کرده است البته اگر حضور او در یک تیم آرژانتینی به نام "نیوئل اولد بویز" را نادیده بگیریم. او در این تیم آرژانتینی برای مدت کوتاهی بازی کرد اما از همان سنین کودکی راهی آکادمی فوتبال بارسلونا شد و تا امروز برای این تیم بازی می کند. مسی اکنون به عنوان بزرگ ترین اسطوره بارسلونا شناخته می شود و به همین دلیل شاید کمتر کسی احتمال جدایی وی را از این تیم کاتالانی بدهد اما شاید این اتفاق بیفتد. از دو سال پیش تاکنون زمزمه های جدایی مسی از بارسلونا به گوش می رسید و در همین راستا نیز پای پیشنهادهای دندان گیر باشگاه هایی همچون چلسی، منچسترسیتی، اینترمیلان ، بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن در میان بود. خولیو آلبرتو بازیکن سابق بارسلونا با اظهارنظر اخیرش بیش از هر زمان دیگری پرده از راز جدایی مسی برداشته چرا که به گفته این بازیکن سابق بارسلونا مسی بر سر مزار تیتو ویلانووا سرمربی سابق و فقید بارسلونا که سال گذشته در گذشته عهد بست که تنها دو سال دیگر برای کاتالان ها بازی کند.

این پیشکسوت می گوید که مسی در پایان این فصل به طور حتم از بارسلونا جدا می شود که اگر این اتفاق بیفتد بزرگ ترین اتفاق تاریخ نقل و انتقالات عملی شده است.

هم اکنون خبر پیشنهاد پاری سن ژرمن به گوش می رسد، تیمی که می خواهد مسی بزرگ را در ترکیب خود داشته باشد.

شایان ذکر است لیونل مسی هم اکنون مورد توجه دو باشگاه لیگ جزیره انگلیس یعنی چلسی و منچستر سیتی قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر