jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۶۱۳۳   ۱۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۵

جام جم ورزشی: برای حاشیه های ماریو بالوتلی مهاجم ایتالیایی و جنجالی لیورپول پایانی وجود ندارد.

مشکل مضحک بالوتلی حل شد+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، بالوتلی در چند وقت اخیر یک مشکل بزرگ داشت که تمرکز لازم را از او گرفته بود. فکر می کنید این مشکل چه بود؟ یک بچه خوک! در واقع بالوتلی صاحب یک بچه خوک است که بنابر قوانین انگلیس نمی توانست آن را وارد خاک این کشور کند اما در حالی که گفته بود به غیر از این بچه خوک مشکل دیگری ندارد بالاخره موفق شد این بچه خوک محبوب خود را وارد بریتانیا کند.

او بر روی اینستاگرام این خبر بسیار مهم و مسرت بخش (!) را اعلام کرد و اظهار داشت که این بچه خوک را "سوپر" نامگذاری می کند. سوپر لقب خود بالوتلی هم به شمار می رود. او را در دنیای فوتبال سوپر ماریو می شناسند. بالوتلی پیش از پیوستن به لیورپول قول داده بود بازیکن بی حاشیه ای در این تیم انگلیسی باشد اما او اکنون حتی موضوع بچه خوک خود را هم رسانه ای می کند.

بالوتلی این عکس از خود و بچه خوک محبوبش یعنی "سوپر" را بر روی اینستاگرام خود منتشر کرد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها