jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۶۱۳۳   ۱۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۵

جام جم ورزشی: برای حاشیه های ماریو بالوتلی مهاجم ایتالیایی و جنجالی لیورپول پایانی وجود ندارد.

مشکل مضحک بالوتلی حل شد+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، بالوتلی در چند وقت اخیر یک مشکل بزرگ داشت که تمرکز لازم را از او گرفته بود. فکر می کنید این مشکل چه بود؟ یک بچه خوک! در واقع بالوتلی صاحب یک بچه خوک است که بنابر قوانین انگلیس نمی توانست آن را وارد خاک این کشور کند اما در حالی که گفته بود به غیر از این بچه خوک مشکل دیگری ندارد بالاخره موفق شد این بچه خوک محبوب خود را وارد بریتانیا کند.

او بر روی اینستاگرام این خبر بسیار مهم و مسرت بخش (!) را اعلام کرد و اظهار داشت که این بچه خوک را "سوپر" نامگذاری می کند. سوپر لقب خود بالوتلی هم به شمار می رود. او را در دنیای فوتبال سوپر ماریو می شناسند. بالوتلی پیش از پیوستن به لیورپول قول داده بود بازیکن بی حاشیه ای در این تیم انگلیسی باشد اما او اکنون حتی موضوع بچه خوک خود را هم رسانه ای می کند.

بالوتلی این عکس از خود و بچه خوک محبوبش یعنی "سوپر" را بر روی اینستاگرام خود منتشر کرد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر