jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۱۲۰۹۶   ۱۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۳

جام جم ورزشی: دو روز پیش پیوستن فالکائو به رئال مادرید تیتر رسانه های ورزشی اروپا شد اما به فاصله چند روز از آن خبر این بازیکن قرارداد خود را با منچستریونایتد نهایی کرد!

فالکائو، صید بزرگ منچستریونایتد

به گزارش جام جم ورزشی ، رادامل فالکائو که یکی از گران ترین بازیکنان تاریخ لوشامپیونه فرانسه است به طور قرضی برای یک سال به منچستریونایتد پیوست.

منچستریونایتد بحران زده در حالی موفق به امضای قرارداد با فالکائو شد که آرسنال و منچسترسیتی دو مشتری دیگر این بازیکن بودند. فالکائو در منچستریونایتد کار دشواری خواهد داشت. این تیم در لیگ برتر بد نتیجه می گیرد و فن پرسی هم مصدوم است. با این اوصاف بار خط حمله منچستری ها بر دوش او و وین رونی خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها