jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۰۲۰۷۶   ۱۳ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۷

پخش سری جدید مجموعه مستند «مکث» به تهیه کنندگی و کارگردانی اسلام فتحی سه شنبه 14 مرداد ماه از شبکه سه سیما آغاز می شود.

جزییات یک سرقت مسلحانه را در «مکث» ببینید

سری دوم مجموعه مستند «مکث» به موضوعاتی همچون سی دی های غیر مجاز، رمالی، شهرت، محیط زیست (بحران آب، قاچاق چوب و..)، سرقت خودرو و... می پردازد. بعضی از این موضوعات همچون خرافه گرایی در حوزه پزشکی نیز برای اولین بار در تلویزیون مورد بررسی قرار می گیرند.

این برنامه کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که دارای 26 قسمت 45 دقیقه ای است. تاکنون روند تولید بیش از 6 قسمت از این مستند به پایان رسیده است و تولید بقیه قسمت ها همچنان ادامه دارد. یکی از ویژگی های بارز این مجموعه دسته بندی آن در قالب مستند های سوژه محور حادثه ای و روایی است که شرح دقیق و تصویری از نحوه وقوع رویداد را به بینندگان ارائه می کند.

در اولین قسمت این مجموعه که سه شنبه 14 مرداد ماه ساعت 22 و 30 دقیقه روی آنتن شبکه سه سیما می رود، پرونده سرقت مسلحانه از یک بانک توسط 4 گروهی 4 نفره که اعضای آن میانگین سنی 26 سال دارند، بررسی می شود. این قسمت تصاویری از فرار اعضای باند با یک هلیکوپتر، تصاویر دوربین مخفی از حادثه سرقت و گفت و گو با رئیس آگاهی استان خراسان رضوی را در بر می گیرد.

مهدی حجازی پور به عنوان نویسنده، حسین ایزدی به عنوان پژوهشگر، حمیدرضا قریشی به عنوان مسئول هماهنگی این پروژه را همراهی می کنند.

برخی دیگر از عوامل تهیه این مستند نیز عبارتند از:

تدوین: غزل جولایی، محسن فتحی، تصویربرداران: رضا فتحی، آیرونیکس، احمد ابراهیمی، ساخت تیزر و تیتراژ: علیرضا طهماسبی، جمال محمدزاده و یوسف نوعی و... (روابط عمومی شبکه سه سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر