jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۶۹۷۵۳۱   ۲۹ تير ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۰

فیلم سینمایی بوی پیراهن یوسف به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا امروز ساعت 9 از رادیو نمایش پخش می‌شود.

بوی پیراهن یوسف در رادیو نمایش

این فیلم در قالب برنامه رادیو فیلم پخش می‌شود و داستان آن درباره دایی غفور، راننده تاکسی فرودگاه است که با وجود همه مدارکی که ثابت می‌کند پسرش یوسف در جنگ شهید شده، هنوز فکر می‌کند او زنده است و حتی حرف دامادش اصغر را که همرزم یوسف بوده، قبول نمی‌کند. در فیلم بوی پیراهن یوسف، علی نصیریان و نیکی کریمی بازی می‌کنند. فرشاد آذرنیا تهیه‌کنندگی برنامه رادیو فیلم را به‌عهده دارد.

بانکداری آنلاین در رادیو جوان

برنامه صبح دانش با گویندگی سیما رستگاران امروز ساعت 9 از رادیو جوان پخش می‌شود. در این برنامه به موضوعاتی مانند لبنیات و بانکداری‌ آنلاین پرداخته می‌شود.

این برنامه کاری از گروه جوان و دانش رادیو جوان است که میزبان علی رجبی، رئیس اتحادیه لبنیات تهران است. او درخصوص استفاده از روغن پالم به جای چربی شیر صحبت می‌کند.از دیگر بخش‌های این برنامه می‌توان به گفت‌وگو با ایلچیان درخصوص مشکلات گوارشی در ماه مبارک رمضان و گفت‌وگو با امیر صفری با موضوع امنیت نرم‌افزارها، بانکداری آنلاین و تبادل مالی اینترنتی اشاره کرد.

خودشناسی در رادیو سلامت

برنامه سلام جوانی امروز در رادیو سلامت به موضوع خودشناسی می‌پردازد.

این برنامه کاری از گروه سلامت و تفریحات رادیو سلامت است که امروز با حضور ابراهیمی‌مقدم، روان‌شناس و حجت‌الاسلام علی آقابابا، کارشناس مذهبی به بررسی برکات شب قدر، بهترین زمان برای خودشناسی سلامت روان و معنوی می‌پردازد.

این برنامه شامل بخش‌های گزارش، ناگفته‌های جوانی، یک فنجان سلامت و میکروفن آزاد است که با محور قرار دادن جوانان به عنوان مهم‌ترین قشر جامعه امروز، دغدغه‌ها و چالش‌های آنان را به تصویر می‌کشد. این برنامه ساعت 17 پخش می‌شود.

قدر عبادت در رادیو اقتصاد

برنامه «قدر عبادت» 30 دقیقه بامداد امروز از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.این برنامه به تهیه‌کنندگی علی سلیمی به صورت ویژه به شب‌های پرفضیلت قدر پرداخته و از منزلت این شب‌ها و تاثیر آن در زندگی افراد گفته و ادعیه جوشن کبیر و افتتاح به مناسبت شب‌های قدر در این برنامه پخش خواهد شد. حجت‌الاسلام هادی مزینانی در این برنامه حضور دارد.

شب، نیاز و آسمان در رادیو ایران

برنامه «شب، نیاز و آسمان» ساعت 23 از رادیو ایران پخش می‌شود.در این برنامه اهمیت شب‌های قدر و شناخت بیشتر از خود، دنیا و خداوند از نگاه حجت‌الاسلام نقویان، حایری‌زاده. ماندگاری و ریاضت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر