jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۶۶۶۹۴۷ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۸

هدفون‌ها یکی از دوست داشتنی‌ترین لوازم جانبی دیجیتال اغلب ما هستند که معمولا هر روز از آنها استفاده می‌کنیم. همین موضوع باعث می‌شود تا این ابزارها زودتر آلودگی‌ها را به خودشان جذب کرده و در نهایت کیفیت پخش صدا در آنها پایین بیاید. با این اوصاف بد نیست با صرف زمانی کوتاه و با استفاده از ابزارهای خانگی هدفون‌تان را تمیز کنید تا با این کار صدا را با کیفیت بهتری بشنوید.

جام جم سرا:

آلودگی و چربی‌های جمع شده روی هدفون به تدریج کیفیت پخش صدای آن را پایین می‌آورد؛ بنابراین بهتر است به صورت منظم و هر از گاهی این هدفون‌ها را تمیز کنید. یادتان باشد شوینده‌های قوی همیشه بهترین راه‌حل نیستند؛ شما می‌توانید با کمی آب گرم و صابون، یک پارچه نرم، یک مسواک و حوله کوچک به راحتی این کار را انجام داده و هدفون‌تان را تمیز کنید.
برای تمیز کردن هدفون‌ها بهتر است اول آب و صابون را ترکیب کرده و بعد پارچه را در این ترکیب خیس کنید. البته مراقب باشید پارچه نباید کاملا خیس شود و آب از آن بچکد، بلکه تنها باید مرطوب شود. به هر حال یادتان باشد که می‌خواهیم یک ابزار الکترونیکی را تمیز کنیم و بهتر است برای این کار از آب کمتری استفاده کنیم. پد گوشی و سرپوش هدفون را جدا کنید تا با خیال راحت و بدون نگرانی برای ورود آب به هدفون آن را تمیز کنید. برای تمیز کردن این اجزا از همان پارچه مرطوب استفاده کنید. حالا برای پاک و تمیز کردن آلودگی‌های باقیمانده، از یک مسواک خشک و پارچه استفاده کنید. بعد از پاک کردن تمام قسمت‌ها و برای خشک کردن هدفون، از حوله استفاده کنید. پس از خشک شدن، قسمت‌های جدا شده هدفون را در جای خودشان قرار بدهید. حالا می‌توانید از پخش صدای بهتر هدفون‌تان لذت ببرید. (دنیای اقتصاد)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر