jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۶۲۰۴   ۲۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۵

به دلیل پاس نشدن دو فقره چک ناقابل

حکم جلب مجتبی جباری صادر شد

مجتبی جباری با یک مشکل بسیار بزرگ روبرو شده است. سپاهانی ها حکم جلب او را گرفته اند.

حکم جلب مجتبی جباری صادر شد

سایت جام جم ورزشی - یکی از مهم ترین مهره های کروش در راه جام جهانی 201 برزیل با یک مشکل جدی روبرو شده است. مجتبی جباری که هم اکنون در لیگ قطر بازی می کند با پیگیری اصفهانی ها حکم جلبش صادر شده است. ماجرا از این قرار است که جباری با سپاهان قرارداد یک میلیارد و 200 میلیون تومانی بسته بود و یک میلیارد آن را هم نقد گرفته بود اما موقع جدایی و رفتن به قطر قرار شد همه پول را برگرداند.او 600میلیون نقد داد و دو فقره چک 200 میلیونی در اختیار سپاهانی ها قرار گذاشت. حالا خبر می رسد که چک ها در موعد سررسید پاس نشده اند و سپاهان در دادسرای اصفهان حکم جلب مجتبی را گرفته! مجتبی جباری روزهای سختی را در پیش رو خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر