jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۵۴۷۹۶   ۲۰ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۰:۵۶

جمعی از نمایندگان استان گلستان، نماینده پارلمانی صداوسیما و مدیر شبکه یک روز دوشنبه با حضور در پشت‌صحنه سریال «پایتخت 3» ‌در جریان روند تولید این سریال قرار گرفتند.

به گزارش روابط‌عمومی شبکه یک، حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی نماینده پارلمانی سازمان صداوسیما درباره این سریال گفت: سریال پایتخت مسائل متعدد اجتماعی را مطرح می‌کند و همین باعث می‌شود مورد توجه نمایندگان مجلس که ارتباطات گسترده‌ای با مردم دارند، قرار گیرد.

رحمت‌الله نوروزی، نماینده علی‌آباد کتول هم یادآور شد: سریال«پایتخت 3» مجموعه‌ای متناسب با فرهنگ اجتماعی ایران است که موضوعات تحکیم خانواده، شعائر اسلامی و اعتقادات مردم بخوبی در آن گنجانده شده است.

محمدجواد نظری، نماینده مردم کردکوی و بندرگز بعد از دیدن بخش‌هایی از پایتخت 3 گفت: من یکی از طرفداران پرو پاقرص این سریال هستم؛ سریالی که مسائل فرهنگی مطرح شده در آن باعث تغییر رفتارهای غلط از جمله بی‌توجهی به سالمندان می‌شود. عیسی امامی، نماینده گرگان و آق‌قلا اظهار کرد: به نظرم پایتخت 3 جذاب‌تر از مجموعه‌های قبلی این سریال است، بویژه این‌که این سریال توجه خاصی به مسائل فرهنگی و اعتقادات مردم و همچنین فرهنگ و ادب بومی منطقه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر