jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۶۵۰۴۹۸ ۰۸ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۵۷

یک دختر بچه ۳ ساله چینی از نوعی بیماری نادر رنج می‌برد که باعث شده پاهای او بزرگ‌تر از حد معمول و تا اندازه ای نیز شبیه به دست باشند.

جام جم سرا: بیماری «یو یو» دختر بچه چینی باعث شده پاهای او با سرعت زیاد رشد کنند و به طور دائم در حال تورم و سنگین شدن باشند. این بیماری راه رفتن را برای وی بسیار دشوار کرده است. پاهای یو یو دائم در حال متورم و سنگین شدن هستند که راه رفتن را برای او بسیار دشوار کرده است. اگرچه خانواده این دختر بسیار فقیرند و از عهده مخارج معالجه دخترشان بر نمی‌آیند ولی پدر بزرگ یو یو در حال جمع آوری و به دست آوردن پولی است که بتواند نوه خود را درمان کند.

.

.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
sevil
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
motasefam khodaya hichkas ro in modeli emtahan nakon
۰
۰
فاطمه ز
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۵
وای واقعا برای خودش وخانوادش متاسفم....
كاش بتونن سریع درمانش كنند!!!!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر