jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۸۵۵۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۳۱

پیشنهاد دروازه بان بایرن مونیخ به یوفا

فقط پنالتی نه، اخراج کن!

مانوئل نویر دروازه بان تیم بایرن مونیخ از اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) درخواست کرد که تغییراتی در قوانین مربوط به خطا در محوطه جریمه به وجود بیاورد.

فقط پنالتی نه، اخراج کن!

سایت جام جم ورزشی - در دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین آرسنال و بایرن مونیخ که در لندن برگزار شد آلمانی ها موفق شدند با دو گل میزبان قدرتمند خود را شکست بدهند. در این دیدار دیوید آلابا یک ضربه پنالتی را برای بایرن مونیخ از دست داد. وویسیچ چزنی دروازه بان آرسنال در یک صحنه با خطای واضح روبن را سرنگون کرد تا یک ضربه پنالتی به سود بایرن اعلام شود. مانوئل نویر دروازه بان بایرن مونیخ گفت: به نظر من باید جریمه بیشتری برای کسانی که در محوطه جریمه خطا می کنند و یک فرصت گلزنی مسلم را از بازیکن حریف سلب می کنند در نظر گرفته شود. پس از خطا در محوطه جریمه داور نه تنها باید یک ضربه پنالتی اعلام کند که برای بازیکن خاطی هم کارت قرمز در نظر بگیرد. در اینجا اعلام ضربه پنالتی کافی نیست. البته این فقط پیشنهاد من است. وی افزود: به نظر می رسد اعمال تغییرات در برخی از قوانین ضروری است. چزنی با خطایی که انجام داد باید یک جلسه محروم می شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر