jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۳۵۵   ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۱۸

بنا مخالف ریخت و پاش های سرخ ها

پرسپولیسِ دایی را دوست ندارم

۴

این روزها علی دایی صدای همه را با تیمی که ساخته و کارهایی که می کند درآورده از جمله محمد بنا.

پرسپولیسِ دایی را دوست ندارم

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در گفت و گویی از اوضاع کنونی پرسپولیس انتقاد کرد. او گفت: پرسپولیسی هستم اما پرسپولیسِ دایی را اصلا دوست ندارم چون هرچند جوانگرایی کرده اما کارهایی که کردند لطف به ورزش نبوده و خیانت به ورزش است. هیچ زمانی این قدر به خاطر یک نام هزینه نشده است. 48 میلیارد بدهی فوتبال پرسپولیس است. سوال من این است که ماجرای پورشه‌ها چیست؟ این چه وضعی است؟ پرسپولیس یک الگو در فوتبال ماست؟ حضور شیرینی در پرسپولیس چه معنی دارد؟ . علی دایی یک قهرمان بزرگ بوده ولی من تیم او را دوست ندارم. پرسپولیس، پرسپولیسِ زمان پروین و گل‌محمدی بود. زمان پروین 140 هزار نفر به داخل و خارج ورزشگاه می‌رفتند اما اکنون 5 هزار نفر نیز در ورزشگاه جمع نمی‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سامیار
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
علی دایی هم سرتاپای تو رو دوست نداره. راستی از باند ... و این حرفا چه خبر...........؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ع م
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۳۰
اقای بنا دمت گرم
۰
۰
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۳۰
ای ول سامیار اینو خوب اومدی
عشق است علی دایی.............
۰
۰
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۱
آقای بنا مثل اینكه یادت رفته چه افاده هایی برای تیم ملی كشتی فرنگی به خاطر پول در آوردی ؟ واین تیم را در آستانه بازیهای مهم ترك كردی . حالا علی دایی پولكی شده ؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر