jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۳۲۶۱۲   ۱۶ دی ۱۳۹۲  |  ۰۰:۳۰

یکی از قسمت‌های برنامه مشاعره قند پهلو، با حضور رضا رفیع، شهرام شکیبا و ناصر فیض در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.

دوربین «قندپهلو» به میان مردم می‌رود

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش، در سری دوم مسابقه قندپهلو علاوه بر شاعران سرشناس عرصه طنز، علاقه‌مندان به ادبیات طنز نیز می‌توانند با هم رقابت کنند.

امیر قمیشی تهیه‌کننده قندپهلو گفت: سه‌شنبه از ساعت 17 طی مراسمی با مشارکت فرهنگسرای اندیشه ضمن برگزاری بخش «خیلی نهایی» سری دوم قندپهلو، علاقه‌مندان به ادبیات طنز نیز می‌توانند در مقابل دوربین‌های قندپهلو طبع شعر خود را محک بزنند. تعدادی از شرکت‌کنندگان سری جدید قندپهلو نیز از میان شرکت‌کنندگان بخش مردمی روز سه‌شنبه گزینش خواهند شد.سری جدید قند پهلو از بیست‌ویکم دی هر شب از شبکه آموزش به نمایش در می‌آید.

شبکه آموزش نیز برنامه‌ای به نام «خانه زیبای من» را از امشب بازپخش می‌کند که به آموزش صرفه‌جویی اختصاص دارد و هر شب از این شبکه پخش می‌شود.

مجموعه اجتماعی «خانه زیبای من» با طراحی و تهیه‌کنندگی سونیا پوریامین و کارگردانی مهرداد طاهری پخش می‌شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها