jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۶۱۲۴   ۲۴ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۳:۲۶

تیم فوتبال پرسپولیس در دو بازی اخیر خود به ازای هر 22/5 دقیقه یک گل به ثمر رسانده است.

هر 22/5 دقیقه یک گل بعد از 225 دقیقه گل نزدن

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت  باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تهران در شرایطی در دو بازی اخیر خود با به ثمر رساندن هشت گل چهره متفاوتی از خود را ترسیم کرده‌اند که میانگین زدن یک گل به ازای هر 22/5 دقیقه در این دو بازی بعد از 225 دقیقه گل نزدن رقم خورده است.

آخرین گل به ثمر رسیده توسط سرخپوشان قبل از بازی با ذوب آهن به دقیقه 46 بازی با راه آهن و ضربه کاشته زیبای محمدرضا خلعتبری بر می‌گشت.

در حال حاصر خط آتش پرسپولیس با گل زده برابر است به تیم‌های ملوان و داماش گیلان در مکان چهارم قرار داد و میانگین زدن یک گل در هر 77 دقیقه و 8 ثانیه را به خود اختصاص داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها