jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۲۵۳۰۳   ۲۲ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۳:۵۴

هوا سردتر می‌شود

ادامه بارشها در کشور

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ادامه بارش باران و برف در شمال غرب، غرب و جنوب غرب، سواحل دریای خزر، دامنه های البرز و زاگرس همچنین برخی استان های واقع در مرکز، طی امروز و فردا خبر داد.

ادامه بارشها در کشور

عبدالرضا امیدوار شهری با بیان این مطلب گفت: سامانه بارشی که از روز چهارشنبه وارد کشور شده بیشتر مناطق شمال غرب، غرب و مرکز کشور را تحت تاثیر قرار داده است بطوریکه بر اثر بارش سنگین برف در استان های غربی و شمال غرب، تعدادی از راههای ارتباطی بویژه در روستاها مسدود شده است.

وی تاکید کرد: همچنین در بسیاری از محورهای مواصلاتی استان های غربی، رفت و آمد خودروها بدون زنجیر چرخ ممکن نیست.پلیس راه از مسافران درخواست کرده هنگام سفر در جاده های کوهستانی علاوه بر اطمینان از سلامت خودرو خود، زنجیرچرخ  همراه داشته باشند.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: همچنین از روز یکشنبه، بارش  برف و باران استان های شمال شرق و شرق را نیز در بر می گیرد و پیش بینی می شود از روز یکشنبه با نفوذ جریانات سرد شمالی، دمای هوای کشور به ویژه در نیمه شمالی کاهش پیدا کند.(مهر)

برچسب ها: بارش
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر