۲ اپراتور ارتباطی ایرانسل و همراه اول هرکدام با ۴ و ۹ ماه سرپیچی از مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات مبنی بر ارائه آهنگ پیشواز و آوای انتظار با قیمت ۳۰۰ تومان، سرانجام حاضر به بازپرداخت اضافه دریافتی‌های خود، به مشترکان شدند.
کد خبر: ۶۰۷۵۱۶

به گزارش جام جم سرا به نقل از روزنامه آرمان- تخلف ۲ اپراتور ارتباطی همراه اول و ایرانسل در ارائه آوای انتظار (آهنگ پیشواز) و سر باز زدن از مصوبه ۱۴۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات برای کاهش تعرفه این سرویس از ۵۰۰ به ۳۰۰ تومان و در ‌‌نهایت معرفی آن‌ها به سازمان تعزیرات حکومتی موجب شد که هر کدام به فکر بازپرداخت اضافه دریافتی‌ها بیفتند.
به گفته معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری مبلغ اضافه دریافت از مشترکان همراه اول ۸ میلیارد تومان و ایرانسل ۵ تا ۶ میلیارد تومان است. دلیل این اختلاف رقم هم مدت زمان ارائه این سرویس به قیمت خارج از تعرفه است. در مجموع ۲ اپراتور ارتباطی ۱۴ میلیارد تومان پول اضافی از مردم بابت آهنگ‌های پیشواز گرفتند. حال هر ۲ اپراتور ارتباطی اقدام به بازگرداندن اضافه دریافتی‌هایشان از مشترکین کرده‌اند؛ به‌گونه‌ای که باقر صمدی، مدیرکل بازاریابی ایرانسل ۱۴مهر ماه امسال عنوان کرد که مابه‌التفاوت تعرفه زمستان آهنگ پیشواز ایرانسل به حساب مشترکین واریز شده است.
وی گفت: ۳ میلیارد تومان اضافه دریافتی آهنگ پیشواز ایرانسل به حساب مشترکان برگردانده شد. تمامی مشترکین که در زمستان سال گذشته، اضافه دریافت از آن‌ها صورت گرفته مابه‌التفاوت آن‌ها به حساب آن‌ها برگشت داده شده است.
همچنین همراه اول هم ۲۳ مهر ماه امسال اعلام کرد: به‌دنبال مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات با موضوع کاهش تعرفه سرویس آوای انتظار اپراتور‌ها از ۵۰۰۰ ریال به ۳۰۰۰ ریال، همراه اول مبالغ دریافتی ما‌به‌التفاوت این ۲ نرخ در بازه زمانی ۱۶ آبان ۹۱ تا ۱۹ تیر ۹۲ را به مشترکین خود باز می‌گرداند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها